Деякі аспекти засвоєння практичних навичок студентами на кафедрі оториноларингології
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XVIII.2.70.2014.115Ключові слова:
отоларингологія, реформа вищої освіти, викладання, підготовка лікарів загальної практикиАнотація
У статті відображені сучасні вимоги до вивчення дисципліни «Оториноларингологія» на тлі впровадження європейської системи освіти в українську. Для оптимізації навчального процесу, максимально ефективного засвоєння практичних навичок студентами необхідно постійне впровадження якіснонового методичного забезпечення: методичних рекомендацій, тестових завдань, комп’ютерних технологій, навчальних відеофільмів.
Посилання
Vrublevs'ka SV. Innovative processes in education. Medychna osvita. 2007;1:43-8. (in Ukrainian).
Kolkin YaG, Khatsko VV, Dudin AM. The possibilities of application of new information technologies at the Department of Surgery. Modern higher medical education technology. Donets'k; 2006. 90 p. (in Russian).
Kolkin YaG, Khatsko VV, Dudin AM. Some aspects of the development of practical skills at the Department of Surgery. K.T. Ovnatanyana. Visnyk VDNZU «Ukrains'ka medychna stomatolohichna akademiia». 2013;13(1):302-4. (in Russian).
Udod AA, Kosareva AI, Gontar' EA. Credit and modular organization of the educational process: problems and prospects. Mizhnarodnyi visnyk medytsyny. 2011;4(1-2):113-5. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 V. V. Berezniuk, A. V. Kovtunenko, A. V. Zaitsev, A. A. Chornokur
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).