Організація навчального процесу в умовах кредитно-модульної системи навчання
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XVIII.2.70.2014.118Ключові слова:
кредитно-модульна система, медична сестра-бакалаврАнотація
У статті проаналізовано досвід викладання дисциплін терапевтичного профілю для студентів спеціальності “Сестринська справа” за кредитно-модульною системою на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти.
Посилання
Barkalova EL. The organization of educational process in the context of the credit-module technology. Medychna osvita. 2007;4:13-5. (in Ukrainian).
Volosovets' OP. The issue of quality education in the context of the Bologna Declaration in higher medical school. Medychna osvita. 2005;2:12-6. (in Ukrainian).
Milerian VIe. Methodical bases of preparation and holding of classes in medical schools. Toolkit for FPC primary audience cycles. Kyiv; 2006. 80 p. (in Ukrainian).
Pysklynets' UM. Independent work of students in higher medical education. Available at: http:// www.rusnauka.com/13_NPN_2010/Pedagogica.htm
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 I. A. Plesh, L. D. Boreiko
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).