Особливості викладання фармакології іноземним студентам в умовах кредитно-модульної системи організації навчання
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XVIII.2.70.2014.119Ключові слова:
навчальний процес, фармакологія, іноземні студентиАнотація
Якісне оволодіння студентами медичного факультету ґрунтовними знаннями і практичними навичками з фармакології є досить важливою і складною проблемою. У статті наведені заходи щодо покращання методики викладання фармакології іноземним студентам у групах з англійською мовою навчання на медичному факультеті. Розкрито особливості набуття теоретичних знань і практичних навичок у процесі викладання фармакології, наведені методи стимулювання пізнавального інтересу студентів до навчання. Зокрема, проаналізовані чинники, що доводять необхідність впровадження і систематичного використання в навчальному процесі інтерактивних методів навчання, тестування студентів, обговорення складних, невирішених наукових проблем фармакології, науки, що постійно і динамічно розвивається, її взаємодії з сучасними біомедичними науками.
Посилання
Budapest Declaration on the European Higher Education - March 12, 2010 (in Ukrainian).
Koval'chuk LIa. New ways to improve training in the Ternopil State Medical University named after I. Gorbachevskogo. Medychna osvita. 2010;2:27-0. (in Ukrainian).
Sukharnikov MIu. Conceptual bases of development and implementation of national frameworks (academic) qualifications Ukraine. Vyscha shkola. 2012;3:16-8. (in Ukrainian).
Аnuradha J. Innovations in pharmacology teaching. Int. J. Pharm. Beomed. Res. 2010;1:62-4.
Crosier D, Parveva T. The Bologna Process:Its impact on higher education development in Europe and beyond. Fundamentals of Educational Planning. Paris: UNESCO; 2013. 97 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 I. B. Samura
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).