Впровадження елементів кредитно-модульної системи у підготовку лікарів-інтернів до ЛІІ «Крок-3. Загальна лікарська підготовка»
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XVIII.2.70.2014.120Ключові слова:
інтернатура, тестовий контроль, модуль «Невідкладні стани»Анотація
У статті показано, що ефективність підготовки лікарів-інтернів до державного тестового ліцензійного іспиту визначається якістю навчання на профільній кафедрі з використанням елементів кредитно-модульної системи в інтернатурі.
Посилання
Koloskova OK. Experience of continuous postgraduate training at the Department of Pediatrics and Pediatric Infectious Diseases. In: materials teaching conference "Current issues of higher medical and pharmaceutical education: experience, problems, innovation and modern technology». Chernivtsi; 2012. (in Ukrainian).
Nagornaya NV, Limarenko MP, Baeshko GI. On the experience of optimization of training pediatricians internship. Zdorov'e rebenka. 2008;3:122-7. (in Russian).
Bezrukov LA, Koloskova EK, Mikalyuk LV. Education interns pediatricians as a managed process. Donets'k; 2008. 235 p. (in Russian).
A typical curriculum and program specialization (internship) graduates in higher educational institutions III-IV accreditation in specialty “Pediatrics”. Kyiv; 2011. (in Ukrainian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 V. S. Khilchevska, L. V. Koliubakina
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).