Минуле, сьогодення і майбутнє кафедри медичної біології Буковинського державного медичного університету (до 70-річного ювілею кафедри)
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XVIII.2.70.2014.98Ключові слова:
медична біологія, навчальний процесАнотація
Проведено аналіз роботи кафедри медичної біології Буковинського державного медичного університету за 70 років. Охарактеризовані основні напрямки навчально-методичної, наукової та виховної роботи на стику двох віків.
Посилання
Pishak VP. “ed.”. History of Chernivtsi Medical Institute (1944 - 1994 years). Chernivtsi; 1994. 100 p. (in Ukrainian).
Pishak VP. “ed”. Bukovina State Medical Academy. Pages stories. Bibliographic directory heads of departments and professors Bukovyna State Medical Academy (1944 - 1998 years). Chernivtsi; 1999. 225 p. (in Ukrainian).
Stepko MF, Boliubash IaIa, Shynkaruk VD, Kremen VH. “ed.”. Higher education Ukraine and the Bologna Process. Ternopil': Navchal'na knyha – Bohdan; 2004. 382 p. (in Ukrainian).
Order MON Ukraine. Problems of education. Bologna process in Ukraine. Kyiv; 2005. 200 p. (in Ukrainian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 V. P. Pishak, R. Y. Bulyk, O. I. Zakharchuk, N. V. Chernovska
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).