Розвиток маткових труб наприкінці плодового періоду онтогенезу людини
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XVIII.2.70.2014.100Ключові слова:
маткові труби, матка, плід, синтопія, людинаАнотація
У роботі досліджувались особливості синтопії та зовнішньої будови маткових труб наприкінці плодового періоду онтогенезу людини методом тонкого препарування під контролем бінокулярної лупи МБС-10 та морфометрії.
Посилання
Maksymchuk IuM, Svinchuk OM, Kyrychenko IS. Anatomy of the fallopian tubes in older women. Klinichna anatomiia ta operatyvna khirurhiia. 2006;5(2):42-3. (in Ukrainian).
Doroshovich IV, Doroshovich GP. The morphology of the fallopian tubes in human embryogenesis. Morfologiya. 2006;129(4):46-7. (in Russian).
Teterina AA, Zheleznev LM. Makromikroskopicheskaya anatomy and the topography of the uterus and its appendages in the fetus. Morfologiya. 2008;133(3):110. (in Russian).
Sulak O. Uterine tube-ovary relationship and fimbrial development during the fetal period. Saudi Med. J. 2005;26(7):1080-4.
Huang JC. Human fallopian tubes express prostacyclin (PGI) synthase and cyclooxygenases and synthesize abundant PGI. J. Clin. Endocrinol Metab. 2002;87(9):4361-8.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 B. Yu. Banul, F. D. Marchuk
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).