Особливості регуляції агрегатного стану крові жінок на тлі дисфункціональних маткових кровотеч репродуктивного віку
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XVIII.2.70.2014.101Ключові слова:
дисфункціональна маткова кровотеча, агрегатний стан кровіАнотація
Оцінювали загальний коагуляційний потенціал крові, фібринолітичну активність плазми, потенційну активність плазміногена, антиплазміни, рівень фібриногену в плазмі крові, активність антитромбіну III, концентрацію розчинних комплексів фібринмономера в крові у жінок з анемією I ступеня на тлі дисфункціональних маткових кровотеч. Зміни фібринолітичного потенціалу крові мають вторинний характер, що зумовлено активацією тромбіно- і фібриногенезу за механізмами зовнішнього шляху. Хронометрична гіперкоагуляція розвивається внаслідок активації згортання крові за зовнішнім механізмом утворення протромбінази, що супроводжується зниженням протизгортального потенціалу і значним збільшенням адгезивно-агрегаційних властивостей тромбоцитів.
Посилання
Aylamazyan EK. “ed.” Gynecology from puberty to menopause. Moskow: MEDpressinform; 2004. 447 p. (in Russian).
Bodriahova OI. Justification differentiated treatment of dysfunctional uterine bleeding of reproductive age [avtoreferat]. Kyiv; 2008. 19 p. (in Ukrainian).
Karpenko LI. Morpho functional changes in the endometrium of women workers in the industrial dysfunctional uterine bleeding [avtoreferat]. Kharkiv; 2002. 22 p. (in Ukrainian).
Manukhin IB, Tumilovich LG, Gevorkyan MA. Clinical lectures on Gynecological Endocrinology. Moskow: MIA; 2001. 247 p. (in Russian).
Tatarchuk TF, Sol'skiy YaP. Endocrine gynecology. Kyiv; 2003. 304 p. (in Russian).
Vikhlyaeva EM. “ed”. Manual Endocrine Gynecology. Moskow: Medicinskoe informacionnoe agenstvo; 2006. 783 p. (in Russian).
Serov VN, Prilepskaja VN, Ovsjannikova TV. Gynecologic Endocrinology. Moskow; 2004. 36-0 p. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 I. V. Byrchak
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).