Ехографічні параметри розвитку ембріона при неускладненій вагітності та плацентарній недостатності на тлі невиношування
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XVIII.2.70.2014.105Ключові слова:
вагітність, хоріон, плацентарна недостатністьАнотація
У статті наведені результати ультразвукового дослідження здорових вагітних та вагітних із невиношуванням у ранні терміни гестації. Виявлені зміни , що характерні для формування первинної плацентарної недостатності.
Посилання
Arkhipkina LV, Scherbakov AIu. Assessment of the placenta during pregnancy miscarriage. Miscarriage. Kyiv; 2007. 9-1 p. (in Ukrainian).
Vdovychenko IuP, Tkachenko AV. Prediction and correction of placental insufficiency in pregnant women with recurrent miscarriage history. PAH. 2010;2:78-5. (in Ukrainian).
Kulavskiy VA, Pevtsova AA. Assessment of the state of blood flow in the umbilical artery in pregnant women at high risk. Ul'trazvukovaya diagnostika. 2011;3:45-7. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 D. O. Kondria, I. V. Kalinovska
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).