Ехографічні особливості розвитку ембріона у вагітних групи ризику з генітальними інфекціями
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XVIII.4.72.2014.182Ключові слова:
ембріон, брадикардія, тахікардія, плідне яйцеАнотація
У статті представлені ехографічні особливості розвитку ембріона у вагітних з генітальними інфекціями. У ранні терміни гестації проведена оцінка ультразвукових критеріїв розвитку ембріона: оцінка структур ембріона, показників серцевої діяльності, наявність ретрохоріальної гематоми, ознак внутрішньоутробного інфікування плода. Це дало можливість оцінити перебіг вагітності і можливість розвитку плацентарної дисфункції у вагітних із генітальними інфекціями.
Посилання
Hryshchenko VI, Shcherbyna MO, Mertsalova OV. Aktual'ni problemy suchasnoyi perynatolohiyi [Actual problems of modern perinatology]. Buk. med. visnyk. 2011;I(2-3):3-7. (in Ukrainian).
Burlaka OV. Rannya prenatal'na diahnostyka platsentarnoyi nedostatnosti pry zvychnomu nevynoshuvanni vahitnosti [Early prenatal diagnosis of placental insufficiency with the usual miscarriage of pregnancy] [avtoreferat]. Kiev; 2012. 15 p. (in Ukrainian).
Markin LB, Ventskovs'kyy BM, Voronin KV. Biofizychnyy monitorynh ploda [Biophysical monitoring of the fetus]. Lviv: Svit; 2014. 68 p. (in Ukrainian).
Nyakas C, Buwulda В, Luiten PDM. Hypoxia and brain development. Prog. Neurobiol. 2012;49:1-51.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 O. K. Holovachuk
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).