Університетські навчально-практичні центри первинної медико-санітарної допомоги – крок до удосконалення підготовки сімейних лікарів
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XVIII.4.72.2014.246Ключові слова:
сімейна медицина, сімейний лікар, навчально-практичні центри первинної медико-санітарної допомогиАнотація
Викладається інформація про університетські навчально-практичні центри первинної медико-санітарної допомоги Буковинського державного медичного університету та особливості проведення навчального процесу в даних умовах.
Посилання
Koval'chuk LIa, Hoschyns'kyi VB, Babinets' LS. Navchal'no-praktychni tsentry pervynnoi medyko-sanitarnoi dopomohy – nova forma pidhotovky simeinykh likariv [Educational and practical centers of primary health care - a new form of training for family doctors]. Simeina medytsyna. 2010;3:23-4. (in Ukrainian).
Hoschyns'kyi VB, Babinets' LS, Starodub IeM. Udoskonalennia protsesu pidhotovky likariv zahal'noi praktyky – simeinoi medytsyny na dodyplomnomu rivni [Improvement of the process of preparation of general doctors practice - family medicine at the postgraduate level]. Medychna osvita. 2012;3:41-3. (in Ukrainian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 L. P. Sydorchuk, S. V. Biletskyi, O. A. Petrynych, S. I. Ivashchuk, T. V. Kazantseva, L. V. Mel’nychuk, L. V. Nykyfor, A. A. Sokolenko, I. G. Flyundra

Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).