Особливості добору локусної панелі ДНК при проведенні судово-медичних молекулярно-генетичних досліджень в Україні
DOI:
https://doi.org/10.24061/164777Ключові слова:
локусна панель ДНК, молекулярно-генетичне дослідження, судово-медична експертизаАнотація
В оглядовій статті розглянуто питання щодо уніфікації в Україні діагностичної локусної панелі ДНК при проведенні судово-медичних молекулярно-генетичних досліджень з європейською стандартною панеллю, рекомендованою ENFSI.
Посилання
Kozhukhova NYe, Kryvda HF, Syvolap YuM. Vykorystannia analizu DNK u sudovo-medychnykh ekspertyzakh [Use of DNA analysis in forensic medical examinations]. Odesa; 2001. 92 p. (in Ukrainian).
Vykorystannia DNK-analizu u sudovo-medychnykh ekspertyzakh rechovykh dokaziv ta ekspertyzakh spirnoho bat'kivstva (materynstva, pidminy ditei) [Use of DNA analysis in forensic medical examination of evidence and expertise of controversial parenting (motherhood, substitution of children)]. Kyiv; 2012. 28 p. (in Ukrainian).
Kryvda HF. Efektyvnist' PLR-analizu porivniano z tradytsiinymy metodamy identyfikatsii osoby [The effectiveness of PCR analysis compared to traditional methods of identifying a person]. Visnyk mors'koi medytsyny. 2002;4:53-8. (in Ukrainian).
DNA-database management: review and recommendations. ENFSI DNA Working Group. 2012. 82 р.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 B. V. Mykhailychenko
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).