Правові проблеми ВІЛ-інфікованих пацієнтів
DOI:
https://doi.org/10.24061/165184Ключові слова:
ВІЛ, СНІД, правові проблеми ВІЛ-інфекціїАнотація
Епідемія СНІДу викликала найважчу кризу в історії охорони здоров'я людства. СНІД став першим захворюванням серед соціально значущих, яке призвело не тільки до перегляду традиційних медичних підходів боротьби з епідеміями, а й змінило їх етичний і правовий базис. Вірус імунодефіциту перевірив людську спільноту на вірність таким декларованим цінностям, як терпимість, порядність, співчуття, соціальна справедливість, відповідальність суспільства і держави.
Посилання
Aleksandrova NV, Gorodnova MYu, Eydemiller EG. Sovremennye modeli psikhoterapii pri VICh/SPIDe [Modern models of psychotherapy in HIV/AIDS]. SPb.: Rech'; 2010. 191 p. (in Russian).
Vovk E. VICh/SPID v Rossii: obraz problemy i strategii povedeniya [HIV/AIDS in Russia: the image of the problem and behavior strategies]. Sotsial'naya real'nost'. 2006;11:5-4. (in Russian).
Pavlov SV, Pushkareva KV. Kontent-analiz dissertatsionnykh issledovaniy po probleme VICh-infektsii i SPIDa v Rossiyskoy Federatsii [Content analysis of dissertational research on HIV and AIDS in the Russian Federation]. Sotsial'naya medicina. 2008;1:44-8. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 I. M. Luzanova, A. I. Sergeev, E. Y. Kalinina
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).