Питання про юридичну відповідальність акушерів-гінекологів
DOI:
https://doi.org/10.24061/165266Ключові слова:
медико-юридичний конфлікт, юридична відповідальність, акушерсько-гінекологічна службаАнотація
У статті наведені основні причини медико-юридичних конфліктів і проведено їх аналіз. Наведено поради та рекомендації лікарям акушерам-гінекологам для зниження ризику притягнення до юридичної відповідальності.
Посилання
Aylamazyan EK, Kulakov VI, Radzinskiy VE, Savel'eva GM. Akusherstvo [Obstetrics]. Moskow: GEOTAR-Media; 2013. 1200 p. (in Russian).
Ratner AYu. Nevrologiya novorozhdennykh: ostryy period i pozdnie oslozhneniya [Neurology neonatal: acute period and late complications]. Moskow: BINOM. Laboratoriya znaniy; 2006. 368 p. (in Russian).
Sergeev YuD, Erofeev SV. Neblagopriyatnyy iskhod okazaniya meditsinskoy pomoshchi [Unfavorable outcome of medical care]. Moskow: Ivanovo; 2001. 251 p. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 I. M. Luzanovа
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).