Експертна оцінка тілесних ушкоджень у одного потерпілого при пострілі з різних видів вогнепальної зброї
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XVII.3.67.2013.112Ключові слова:
вогнепальне поранення, смерть, постріл, куляАнотація
Стаття присвячена випадку із практики при нанесенні ушкоджень одному потерпілому із різних видів вогнепальної зброї та складнощами проведення судово-медичної експертизи в аналогічних випадках.
Посилання
Zelenskiy SA. Sudebno-meditsinskaya otsenka povrezhdeniy, prichinennykh iz pnevmaticheskogo oruzhiya razlichnymi vidami pul' [Forensic medical evaluation of damage caused from pneumatic weapons by various types of bullets] [dissertation abstract]. Tsentral'naya sud. med. laboratoriya MO RF. Moskow; 2001. 22 p. (in Russian).
Shevchuk MM. Analiz pokaznykiv smertnosti sered naselennia Ukrainy vnaslidok zapodiiannia vohnepal'nykh ushkodzhen' za 2005-2007 rr. [Analysis of indicators of death rate among the population of Ukraine as a result of inflicting of firearms for 2005-2007]. Zb. nauk. prats' spivrobitnykiv NMAPO imeni P.L. Shupyka. Kyiv; 2009;18(2):279-84. (in Ukrainian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2013 I. L. Bezhenar
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).