Принципи доказової медицини для локального масштабно-селективного кореляційного аналізу розподілів еліптичності поляризації лазерних цифрових мікроскопічних зображень міокарда за умов гострої ішемії
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XVII.3.67.2013.116Ключові слова:
поляризаційна мікроскопія, гостра коронарна недостатність міокарда, судово-медична експертизаАнотація
У роботі висвітлено показники, що об’єктивно свідчать про пошкодження міокарда людини за умов гострої ішемії. На засадах принципів доказової медицини обґрунтовано доцільність використання вейвлет-аналізу кореляційної структури мап еліптичності поляризації лазерних зображень міокарда для діагностики гострої коронарної недостатності та визначено операційні характеристики сили даного методу.
Посилання
Angelsky OV, Ushenko AG, Ushenko YuA. Polarization reconstruction of orientation structure of biological tissues birefringent architectonic nets by using their Mueller-matrix speckle-images. J Holography Speckle 2. 2005. 72-9 p.
Everett MJ, Shoenenberger K, Colston BW. Birefringence characterization of biological tissue by use of optical coherence tomography. Opt Lett. 1998;23:228-30.
Angelsky O, Tomka Yu, Ushenko A. Investigation of 2D Mueller matrix structure of biological tissues for pre-clinical diagnostics of their pathological states. J Phys. D: Appl. Phys. 2005;38:4227-35.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2013 O. Ya. Wanchuliak
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).