Відтворення довжини стопи в осіб чоловічої статі за рентгенограмметричними параметрами плеснових кісток
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XVII.3.67.2013.122Ключові слова:
довжина стопи, плеснові кісткиАнотація
Можливість визначення антропометричних параметрів загиблої особи може мати вирішальне значення для ідентифікації кісткових залишків, особливо при виявленні коротких трубчастих кісток стопи. Дане дослідження засноване на вивченні рентгенограмметричних параметрів кісток стопи та їх взаємозв’язку з довжиною стопи. У результаті розроблено рівняння лінійної регресії для відтворення довжини стопи за довжиною плеснових кісток.
Посилання
Holubovych LL, Holubovych AL. Vyznachennia pokaznykiv obsiahu i masy spalenoi hubchastoi rechovyny kistok liudyny ta yikh vykorystannia dlia obchyslennia viku [Determination of indicators of volume and mass of burned spongy substance of human bones and their use for calculating age]. Patolohiia. 2011;8(1):80-2. (in Ukrainian).
Rodriguez S, Miguens X, Rodriguez-Calvo MS. Estimating adult stature from radiographically determined metatarsal length in a Spanish population. Forensic Science International. 2013;226(1-3):297-300.
Ennes JP, Monteiro JCC, Zorzatto JR. Ossification of the petrotympanic fissure: morphological analysis and clinical implications. The J of Craniomandibular Practice. 2011;29(4):284-90.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2013 V. M. Voloshynovych
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).