Судово-медична діагностика алкогольної енцефалопатії
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XVII.3.67.2013.123Ключові слова:
алкогольна енцефалопатія, судово-медична експертиза трупаАнотація
У 67,5 % осіб з виразною жировою дистрофією печінки виявлено ознаки алкогольної енцефалопатії.
Посилання
Razvodovskiy YuE. Alkogol'noe porazhenie mozga [Alcoholic brain damage]. Meditsinskie novosti. 2006;1:13-7. (in Russian).
Metel'skaya MA. Smertnost' ot bolezney, assotsiirovannykh s alkogol'noy intoksikatsiey, kak kosvennyy indikator obshchestvennogo zdorov'ya [Mortality from diseases associated with alcohol intoxication, as an indirect indicator of public health]. Voprosy organizatsii i informatizatsii zdravookhraneniya. 2010;4:78-3. (in Russian).
Ryabov GA. Komatoznye sostoyaniya i entsefalopatii. Smert' mozga [Comatose conditions and encephalopathy. Death of the brain]. Materials of the All-Russian Conference ["Intensive Care in Neurology"]. Orel; 1997. 88-90. (in Russian).
Hommer DW. Male and female sensitivity to alcoholinduced brain damage. Alcohol Res Health. 2004;27(3):181-85.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2013 K. O. Gerasymenko
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).