Антропометричні розрахунки пропорційних співвідношень за цифровими ортопантомограмами
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XVII.3.67.2013.126Ключові слова:
ідентифікація, ортопантомограмаАнотація
У роботі наведений метод ідентифікації особи за допомогою комплексних антропометричних індексів, виражених у пропорційному числі з урахуванням абсолютної та відносної похибки експериментально, який довів свою ефективність при незміненому зубощелеповому апараті, за умов змін масштабного співвідношення ортопантомограм та при навмисній і фізіологічно зумовленій зміні стоматологічного статусу.
Посилання
Kostenko YeYa, Belei OL. Atlas po identyfikatsii vnutrishn'okistkovykh dental'nykh implantativ za renthenolohichnymy oznakamy [Atlas for identification of intraosseous dental implants by radiological signs]. Uzhhorod: Nauka; 2012. 156 p. (in Ukrainian).
Kostenko YY, Klitynska OV. Dental Elements of Forensics. 8th International Danubius Congress and 15th Congress of the Hungarian Association of Oral and Maxillofacial Surgery. 2011. 13-6 p.
Pickering RB, Bachman D. The use of forensic anthropology. 2 nd ed., 2009. 123 р.
Pretty A, Sweet D. A look at forensic dentistry. Part 1: The role of teeth in the determination of human identity ipractice forensic dentistry. 2001. 145 р.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2013 M. Yu. Honcharuk-Khomyn, Ye. Ya. Kostenko
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).