Аналіз смертності внаслідок кардіоміопатій за матеріалами Львівського обласного бюро судово-медичної експертизи у 2008-2012 роках
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XVII.3.67.2013.127Ключові слова:
кардіоміопатія, судово-медична експертиза, смертність, захворюванняАнотація
Дослідження кардіоміопатій, як одного із поширених захворювань серцево-судинної системи, складає значний науковий інтерес для судових медиків Львівщини, оскільки дана патологія за останні п`ять років, враховуючи результати проведеного дослідження, має тенденцію до збільшення і за вказаний період становила майже 10 % від усієї ненасильницької смерті загалом та 13,8 % від патології серцево-судинної системи зокрема.
Посилання
Avtandilov GG. Meditsinskaya morfometriya [Medical morphometry]. Moskow: Meditsina; 1990. 384 p. (in Russian)
Amosova KM. Klinichna kardiolohiia [Clinical cardiology]. Kyiv: Zdorov’ia; 2002. 992 p. (in Ukrainian).
Kazak SS. Nezapal'ni urazhennia sertsia u ditei: patolohiia rozvytku ta pidkhody do likuvannia [Non-inflammatory heart disease in children: pathology of development and treatment approaches]. Zdorov’ia Ukrainy. 2006;9.1:12-4. (in Ukrainian).
Kriuchok TO, Pieshyi MM, Tanians'ka SM. Kardiolohiia dytiachoho ta pidlitkovoho viku [Cardiology of children and adolescents age]. Poltava; 2007. 54-1 p. (in Ukrainian).
Ostropolets SS. Miokard. Struktura i funktsii v norme i patologii [Myocardium. Structure and functions in norm and pathology]. Donetsk: Nord-Press; 2007. 72-3 p. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2013 V. I. Hryhoriychuk
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).