Експертиза черепно-мозкової травми на тлі попередніх захворювань
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XVII.3.67.2013.139Ключові слова:
експертиза закритої черепно-мозкової травми (ЗЧМТ), хронічна патологіяАнотація
Черепно-мозкова травма (ЧМТ), яка виникла на тлі хронічної патологїї, має особливості, які ускладнюють провадження експертиз та можуть призвести до помилкового експертного рішення.Посилання
Sarkisyan BA, Bastuev NV, Pan'kov IV, Trubchenkov VS. Sotryaseniya golovnogo mozga [Brain concussion]. Novosibirsk: Nauka. Sibirskaya izdatel'skaya firma RAN; 2000. 245 p. (in Russian).
Grishko VI. Ekspertiza telesnykh povrezhdeniy pri sotryasenii mozga u lits s predshestvuyushchimi zabolevaniyami nervnoy sistemy ili travmami golovy [Examination of bodily injuries with concussion in people with previous diseases of the nervous system or head injuries]. Voprosy sudebnoy meditsiny i ekspertnoy praktiki. 1973;5:123-25. (in Russian).
Emel'yanova EK, Treyer OV, Konev VP. Cherepno-mozgovaya travma u lits s patologiey tsentral'noy nervnoy sistemy [Craniocerebral injury in persons with pathology of the central nervous system]. SMZh (Tomsk). 2008;1-1:15-7. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2013 V. L. Kolesnikov
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).