Перспективи використання комп’ютерних технологій при дерматогліфічному дослідженні
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XVII.3.67.2013.142Ключові слова:
ідентифікація особи, дерматогліфікаАнотація
У статті розглянуто можливості і напрямки використання сучасних комп’ютерних технологій при ідентифікації невідомої особи. Представлено класифікацію сучасних електронних пристроїв для проведення дерматогліфічного дослідження у практиці судово-медичної експертизи та перспективи їх використання.
Посилання
Azazi AA, Dmitriev GA. Sistemnyy analiz izobrazheniy pri dermatoglificheskom issledovanii [System analysis of images in a dermatoglyphic study]. Vestnik Kostromskogo un-ta. 2010;16(2):37-9. (in Russian).
Bozhenko AP, Tolmachev IA, Moiseenko SA. Vozmozhnosti i perspektivy sudebno-meditsinskoy dermatoglifiki [Possibilities and prospects of forensic dermatoglyphics]. Sudebno-meditsinskaya ekspertiza. 2009;4:33-6. (in Russian).
Nikulin O. Apparatnaya realizatsiya metodov identifikatsii po otpechatkam pal'tsev [Hardware implementation of identification methods by fingerprints] [Internet]. Spetsial'naya tekhnika. 1999;3. Access mode: http://ess.ru/publications/articles/nikulin/nikulin.htm. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2013 Yu. Z. Kotsiubyns’ka, N. M. Kozan
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).