Судово-медична експертиза пошкоджень у випадках вибухів електродетонаторів
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XVII.3.67.2013.145Ключові слова:
судово-медична експертиза, вибух, електродетонаториАнотація
Розглянуто чотири випадки з практики судово-медичних експертів щодо вибухів електродетонаторів (смертельна та несмертельна травма), наведені результати лабораторних досліджень речових доказів та потерпілих.
Посилання
Mikhaylovskiy YaA, London GE. Nekotorye dannye, poluchennye pri eksperimental'nykh vzryvakh elektrodetonatorov [Some data obtained during experimental explosions of electric detonators]. Sudebno-meditsinskaya ekspertiza i kriminalistika na sluzhbe sledstviya. Stavropol'; 1971. 340-42 p. (in Russian).
Skorobogatov VM, Galkin GG, Lyutikov GG. Perechen' rekomenduemykh promyshlennykh vzryvchatykh materialov, priborov vzryvaniya i kontrolya [The list of recommended industrial explosive materials, blasting and control devices]. Moskow; 1987. 116 p. (in Russian).
www.express-k.kz/show_article.php?art_id=75160.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2013 Ye. D. Kuzmenko, V. V. Shevchenko, O. Ye. Kuzmenko, D. Ye. Kuzmenko
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).