Особливості і механізм утворення синців при травмі еластичними снарядами
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XVII.3.67.2013.148Ключові слова:
механіка утворення синця, еластичний снарядАнотація
Проведене дослідження морфології контурних синців на практичних спостереженнях, які утворилися від дії еластичних снарядів із травматичної зброї. Встановлено, що метричні ознаки контурних синців зумовлені особливостями механіки руйнування тканин. Метричні дані морфологічних особливостей контурних синців та еластичного снаряда збігаються з розмірним співвідношенням у моделі вказаної взаємодії – дія тупого індентора на пружнопластичний напівпростір.Посилання
Leonov SV. Rublennye povrezhdeniya kozhnogo pokrova i kostey [Chopped damage to the skin and bones]. Khabarovsk; 2006. 274 p. (in Russian).
Molchanov VI, Popov VL, Kalmykov KN. Ognestrel'nye povrezhdeniya i ikh sudebno-meditsinskaya ekspertiza [Gunshot injuries and their forensic medical examination]. Leningrad: Meditsina; 1990. 270 p. (in Russian).
Morozov EM, Zernin MV. Kontaktnye zadachi mekhaniki razrusheniya [Contact problems of fracture mechanics]. Moskow: Mashinostroenie; 1999. 49-3 p. (in Russian).
Musin EKh. Sudebno-meditsinskaya kharakteristika povrezhdeniy iz gazovogo oruzhiya elasticheskimi snaryadami travmaticheskogo deystviya [Forensic medical description of damages from gas weapons with elastic projectiles of traumatic action] [dissertation abstract]. Moskow; 2006. 30 p. (in Russian).
Popov VL, Shigeev VB, Kuznetsov LE. Sudebno-meditsinskaya ballistika [Forensic medical ballistics]. SPb.: Gippokrat; 2002. 656 p. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2013 S. V. Leonov, A. V. Mikhaylenko, A. V. Slautinskaya
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).