Тромбоз верхнього сагітального синуса на тлі гнійного отиту та етмоїдиту
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XVII.3.67.2013.151Ключові слова:
тромбоз верхнього сагітального синуса, смерть головного мозку, хронічний отит, хронічний етмоїдитАнотація
Наведено випадок смерті чоловіка 50-55 років, особа якого не встановлена, від смерті головного мозку в результаті тромбозу верхнього сагітального синуса і поперечних синусів, що ускладнили хронічний лівобічний отит і етмоіїдит із загостренням.
Посилання
Bogdanov EI, Zabbarova AT. Tserebral'nye venoznye trombozy [Cerebral venous thrombosis]. Nevrologicheskij vestnik. 2003;XXXV(1-2):52-7. (in Russian).
Konovalova AN, Likhtermana LB, Potapova AA, editors. Klinicheskoe rukovodstvo po cherepno-mozgovoy travme [Clinical guidelines for traumatic brain injury]. Moskow: Antidor; 2002;2:372-76. (in Russian).
Fursova LA. Trombozy tserebral'nykh ven i sinusov [Thrombosis of cerebral veins and sinuses]. ARS MEDICA. 2009;3:106-18. (in Russian).
Biousse V. Isolated intracranial hypertension as the only sign of cerebral venous thrombosis. Neurology. 1999;53:1537.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2013 A. A. Mezentcev, I. A. Frolova
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).