Застосування патоморфологічної діагностики змін у судинах печінки та тонкої кишки нелінійних імунокомпрометованих мишей з ерліхіозною інфекцією в судовій медицині
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XVII.3.67.2013.163Ключові слова:
патоморфологічна діагностика, судини печінки та тонкої кишки, імунокомпрометовані нелінійні миші, ерліхіозна інфекція, судова медицинаАнотація
У роботі представлені матеріали із застосування патоморфологічної діагностики змін у судинах печінки та тонкої кишки нелінійних імунокомпрометованих мишей з ерліхіозною інфекцією в судовій медицині.
Посилання
Vasil'eva IS. Novye bolezni, peredavaemye iksodovymi kleshchami (Ixodidae). Erlikhiozy i anaplazmozy cheloveka [New diseases transmitted by Ixodidae (Ixodidae). Ehrlichiosis and anaplasmosis of man] [Internet]. Access mode: http:// lib 2005 rat-info.ru /files/. (in Russian).
Gratts N. Transmissivnye infektsionnye zabolevaniya v Evrope. Ikh rasprostranenie i vliyanie na obshchestvennoe zdravookhranenie [Transmissible infectious diseases in Europe. Their spread and impact on public health]. VOOZ. 2005. 87-118 p. (in Russian).
Pal'tsev MA, Ponomarev AB, Berestova AV. Atlas patologicheskoy anatomii, 3-e izd. [Atlas of pathological anatomy, 3rd ed.]. Moskow: Meditsina; 2007. 432 p. (in Russian).
Podymova SD. Bolezni pecheni [Diseases of the liver]. Moskow: Meditsina; 2004. 219 p. (in Russian).
Demma LJ, Holman RC, Mcquiston JH. Epidemiology of human ehrlichiosis and anaplasmosis in the United States, 2001-2002. Am J of Tropical Medicine. 2005;73:400-9.
Paddock CD, Childs JE. Ehrlichia Chaffeensis: a Prototipical Emerging Pathogen. Clinical Microbiological Reviews. 2003;16:37-64.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2013 S. I. Pokhyl, I. I. Toryanyk, O. M. Tymchenko, N. A. Chyhyryns’ka, I. A. Kostyria
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).