Визначення давності ушкоджень за допомогою дистанційної інфрачервоної термоскопії
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XVII.3.67.2013.167Ключові слова:
давність тілесних ушкоджень, дистанційна інфрачервона термоскопіяАнотація
Встановлення наявності, характеру і давності тілесних ушкоджень становить одне з основних, найбільш важливих завдань, що вирішуються судово-медичним експертом у процесі експертизи потерпілих, обвинувачених або інших живих осіб.
Посилання
Rozenfel'd LG. Osnovy klinicheskoy distantsionnoy termodiagnostiki [Basics of clinical remote thermodiagnostics]. Kyiv: Zdorov’ia; 1988. 224 p. (in Russian).
Venher YeF, Dunaievs'kyi VI, Kolliukh OH. Teploviziina diahnostyka rann'oho vyiavlennia zakhvoriuvan' liudyny [Thermal imaging diagnostics of early detection of human diseases]. Elektronika i svyaz'. 2006;6:79-83. (in Ukrainian).
Wittig I, Kohlmann H, Lommatzsch P. Statische und dynamische Infrarotthermometrie und – thermographie beim malignen Melanom der Uvea und Konjunktiva. Klin Monatsbl Augenheilkd. 1992;201(5):317-21.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2013 M. S. Sayenko, P. A. Kaplunovsky
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).