Практика проведення комісійних судово-медичних досліджень та експертиз, призначених за матеріалами кримінальних справ з приводу незаконного вилучення органів чи тканин людини (або проведення дослідчої перевірки за заявою громадянина з аналогічного приводу
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XVII.3.67.2013.170Ключові слова:
комісійна експертиза, незаконне вилучення органівАнотація
Правильно організована тактика проведення експертизи (дослідження) із залученням необхідних спеціалістів та проведенням усіх необхідних інструментальних та лабораторних досліджень на базі ведучих наукових закладів або багатопрофільних лікарень, взаємодія зі слідчими органами дає можливість комісії експертів об’єктивно та науково-обґрунтовано відповідати на питання, що ставляться на вирішення при розслідувані кримінальних справ із приводу незаконного вилучення органів та тканин людини.
Посилання
Chebotareva GV. Torgovlya chelovecheskimi organami i ugolovno-pravovye problemy obespecheniya bezvozmezdnogo donorstva organov i tkaney [Trafficking in human organs and criminal legal problems of providing donated organ and tissue donations]. Pidpryiemnytstvo, hospodarstvo i pravo. 2002;11:97-100. (in Russian).
Chebotar'ova HV, Kuptsov VM. Kharakterystyka zlochyniv, yaki posiahaiut' na zhyttia pry transplantatsii orhaniv i tkanyn liudyny [Characteristics of crimes that encroach on life in the transplantation of human organs and tissues]. Visnyk Natsional'noho un-tu vnutrishnikh sprav. 2003;21.1:28-33. (in Ukrainian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2013 V. G. Skichko, K. F. Voroshilov, K. F. Voroshilov, K. F. Voroshilov, M. O. Hordenchuk, M. O. Hordenchuk, M. O. Hordenchuk
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).