Випадок «перелому, що росте» у дитини грудного віку
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XVII.3.67.2013.171Ключові слова:
«перелом, що росте», черепно-мозкова травма, дитина грудного вікуАнотація
У статті на прикладі проведення конкретного дослідження розглядається можливість розвитку рідкісного феномену – зростання лінії перелому кісток черепа в дитини грудного віку. Запропоновано діагностичні критерії феномену. Позначена важливість урахування розвитку феномену при складанні висновку експерта про механізм утворення перелому черепа в дитини грудного віку.
Посилання
Mishalov VD, Herasymenko OI, Hurina OO. Sudovo-medychna ekspertyza ditei [Forensic examination of children]. Kyiv; 2010. 258 p. (in Ukrainian).
Leont'ev AG. Smert' novorozhdennykh ot povrezhdeniya tupym oruzhiem [Death of newborns from damage by blunt weapons]. Leningrad; 1959. 36-42 p. (in Russian).
Orlov YuA. Rukovodstvo po diagnostike i lecheniyu cherepno-mozgovoy travmy u detey [Diagnostic and Treatment Guide craniocerebral trauma in children]. Kiev; 2002. 144 p. (in Russian).
Konovalov AN. Neyrotravmatologiya [Neurotraumatology]. Rostovn/D.: Feniks; 1999. 576 p. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2013 V. G. Skichko, V. L. Kondratenko
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).