Судово-медичні лабораторні критерії встановлення утоплення (за даними літератури)
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XVII.3.67.2013.177Ключові слова:
лабораторні критерії, утоплення, планктонАнотація
Розкрито ключові діагностичні можливості встановлення утоплення методом дослідження планктону.Посилання
Altaeva AZh, Aydakulov ASh, Zhurnisov SS. Issledovanie perikardial'noy zhidkosti i krovi iz levogo i pravogo zheludochkov serdtsa pri sudebno-meditsinskoy ekspertize utopleniy [Investigation of pericardial fluid and blood from the left and right ventricles of the heart with forensic examination of drowning]. Sudebno-meditsinskaya ekspertiza. 2006;3:28-9. (in Russian).
Kalashnikov DP, Gornostaev DV. Novye laboratornye metody v podgotovke i issledovanii diatomovogo planktona [New laboratory methods in the preparation and study of diatom plankton]. Sudebno-meditsinskaya ekspertiza. 2007;1:39-43. (in Russian).
Yablonskiy MF, Zholnerovskiy VM, Buynov AA. Analiz rezul'tatov issledovaniy opredeleniya diatomovogo planktona pri utoplenii [Analysis of the results of studies of the determination of diatom plankton during drowning]. Vestnik Vitebskogo gosudarstvennogo meditsinskogo un-ta. 2006;5(1):85-8. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2013 V. Trushus, E. Vamze, G. Pogule
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).