Диференціація кісток кисті в дефінітивному періоді онтогенезу
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XVII.3.67.2013.179Ключові слова:
п`ясткові кісткиАнотація
У статті наведені результати рентгенограмметричного аналізу п`ясткових кісток у юнаків 1721 року з метою диференціації їх вікової та соматотипічної належності.
Посилання
Zvyagin VN. Metodika kranioskopicheskoy diagnostiki pola cheloveka [The method of cranioscopic diagnostics of a sex of the person]. Sudebno-meditsinskaya ekspertiza. 1983;3:15-7. (in Russian).
Bonch-Osmolovskiy GA. Paleolit Kryma. Kist' iskopaemogo cheloveka iz grota Kiik-koba [The Paleolithic of the Crimea. Brush of a fossil man from the grotto of Kiik-koba]. Moskow; 1941. 250 p. (in Russian).
Bunak VV. Antropometriya [Anthropometry]. Moskow: Uchpedgiz; 1941. 368 p. (in Russian).
Urbakh VYu. Statisticheskiy analiz v biologicheskikh i meditsinskikh issledovaniyakh [Statistical analysis in biological and medical research]. Moskow: Meditsina; 1975. 295 p. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2013 S. M. Fedorchuk
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).