Експертна оцінка ушкоджень від дії тупих предметів серед населення Львівської області
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XVII.3.67.2013.186Ключові слова:
судово-медична експертиза, тупі предмети, травмаАнотація
У статті наведені результати експертної оцінки ушкоджень заподіяних тупими предметами як з обмеженою, так і переважаючою плоскою поверхнею, за даними Львівського обласного бюро судово-медичної експертизи у період 2010-2012рр.
Посилання
Akopov VI. Sudebno-meditsinskaya ekspertiza povrezhdeniy tupymi predmetami [Forensic examination of blunt objects damage]. Moskow: Meditsina; 1978. 110 p. (in Russian).
Mukhanov AI. Sudebno-meditsinskaya diagnostika povrezhdeniy tupymi predmetami [Forensic diagnostics blunt objects damage]. Ternopol'; 1974. 506 p. (in Russian).
Pigolkin YuI, Popov VL. Sudebnaya meditsina [Forensic Medicine]. Moskow: Meditsina; 2003. 48-7 p. (in Russian).
Fylypchuk OV, Shevchuk MM. Posibnyk z sudovo-medychnoi kryminalistyky [Manual for Forensic Criminology]. L'viv: Dobra sprava; 2011. 351-95 p. (in Ukrainian).
Khokhlov VV, Kuznetsov LE. Sudebnaya meditsina [Forensic Medicine]. Smolensk: Nauka; 1998. 201-83 p. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2013 M. M. Shevchuk, N. V. Bartoshyk
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).