Порівняння ефективності сучасних методів уточнюючої діагностики раку шлунка
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XVII.2.66.2013.101Ключові слова:
дослідження, діагностика, рак шлунка, онкологічні захворюванняАнотація
У статті наведено порівняльні дані щодо можливостей застосування та клінічної цінності трансабдомінальної сонографії та ендосонографії в діагностиці захворювань верхніх відділів шлунково-кишкового тракту. Висвітлено сучасні підходи до діагностики злоякісних пухлин із застосуванням високих технологій. У роботі також наводиться досвід ендоскопічних, клінічно-ендоскопічних особливостей деяких форм злоякісних пухлин та передпухлинних захворювань щодо принципів інтегративного підходу лікування пухлинної патології лікарями-ендоскопістами та онкологами.
Посилання
Diomidova VN, Voropaeva LA. Ekhografiya v differentsial'noy diagnostike patologii zheludka [Echography in the differential diagnosis of gastric pathology]. Zdravookhranenie Chuvashii. 2010;2:27-30. (in Russian).
Trufanov RE, Ryazanov VV, Lytkin MB, Lytkina SI. Luchevaya diagnostika opukholey zheludka [Radiological diagnosis of tumors of the stomach]. SPB: ELBI-SPb; 2007. 133 p. (in Russian).
Matveev EA. Ul'trazvukovaya diagnostika zabolevaniy zheludka i dvenadtsatiperstnoy kishki [Ultrasound diagnosis of diseases of the stomach and duodenum]. Ekhografiya. 2000;1(4):470. (in Russian).
Portnoy LM, Vyatchanin OV, Stashuk GA. Novye vzglyady na luchevuyu diagnostiku raka zheludka (metodiko-semioticheskie i organizatsionnye aspekty) [New Views on Radiation Diagnosis of Gastric Cancer (methodic, semiotic and organizational aspects)]. Moscow; Vidar; 2004. 284 p. (in Russian).
Romanov VA. Endoskopicheskiy atlas [Endoscopic atlas]. Moscow: Miklosh: 2007. 208 p. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2013 K. V. Barannikov
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).