Двомірна Стокс-поляриметрія лазерних зображень тканини шийки матки
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XVII.2.66.2013.102Ключові слова:
Стокс-поляриметрія, тканина шийки маткиАнотація
Метод Стокс-поляриметрії зображень тканини шийки матки можна використовувати для класифікації та діагностики оптико-геометричної структури її фізіологічно нормальних та патологічно змінених архітектонічних сіток. Даний метод дає можливість одержання вичерпно повної інформації про поляризаційну структуру полів лазерного випромінювання, перетвореного тканиною шийки матки.
Посилання
Stokes GG. Mathematical and Physical Papers. Cambridge: Cambridge Univ Press; 1994;3:233.
Patterson MS, Andersson-Engels S, Wilson BC. Absorption-spectroscopy in tissue-simulating materials – a theoretical and experimental-study of photon paths. Appl Opt. 1995;34:22-30.
Ushenko AG, Pishak VP, Pishak OV, Olar OI. Mueller matrices mapping of biological tissue architectonics. Proc SPIE. 2004;5477:422-29.
Ushenko OH, Peresun'ko OP, Seniutovych RV. Lazerna poliarymetriia biolohichnykh tkanyn. Diahnostyka pukhlyn zhinochykh reproduktyvnykh orhaniv [Laser polarimetry of biological tissues. Diagnosis of tumors of female reproductive organs]. Chernivtsi: Chernivets'kyi nats. un-t im. Yu. Fed'kovycha; 2010. 476 p. (in Ukrainian).
Kokhanevich EV. Patologiya sheyki i tela matki [Pathology of the cervix and body of the uterus]. Nezhin: Gidromaks; 2009. 352 p. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2013 Ye. G. Makhrova
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).