Анатомічний музей як одна з розгадок таємниці людського тіла
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XVII.2.66.2013.109Ключові слова:
анатомія, музей, людинаАнотація
У статті висвітлено історію розвитку анатомічного музею кафедри анатомії людини імені М.Г. Туркевича Буковинського державного медичного університету від часу створення до наших днів. Показано, що розвиток анатомічного музею нерозривно пов’язаний із становленням матеріально-технічної бази кафедри анатомії людини та ростом наукового потенціалу штату кафедри. Доведено значення анатомічного музею в підготовці майбутніх професійних лікарів і науковців, вихованих на кращих традиціях і прикладах історії кафедри анатомії людини імені М.Г. Туркевича, а також науково-дослідницьких і навчально-методичних здобутках її співробітників.
Посилання
Liutyk MD, Pishak VP, Lukan'ova SM. Kafedra anatomii liudyny Bukovyns'koho derzhavnoho medychnoho universytetu: Istorychnyi narys [Department of human anatomy of Bukovinsky State Medical University: Historical Essay]. Chernivtsi: Bukrek; 2009. 212 p. (in Ukrainian).
Makar BH, Kozub MM, Kryvets'kyi VV. Istoriia kafedry anatomii liudyny BDMA [History of the Department of Human Anatomy of the BDMA]. Klinichna anatomiia ta operatyvna khirurhiia. 2003;2(4):72-5. (in Ukrainian).
Pishak VP, Akhtemiichuk YuT, Ivaschuk OI. Profesory Bukovyns'koho derzhavnoho medychnoho universytetu (1944-2009) [Professors of the Bukovinian State Medical University (1944-2009)]. Chernivtsi; 2009. 174 p. (in Ukrainian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2013 T. V. Khmara, B. H. Makar
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).