Сучасні особливості перебігу та лікування інфекційного ендокардиту в Закарпатській області
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XVII.1.65.2013.33Ключові слова:
інфекційний ендокардит, діагностика, лікуванняАнотація
У статті наведено результати досліджень особливостей перебігу та лікування хворих на інфекційний ендокардит в умовах Закарпатської області. Проаналізовано випадки захворювання у 53 пацієнтів, котрі були госпіталізовані в спеціалізований заклад третинного рівня протягом 2008-2011 рр.
Посилання
Tseluyko VI. Infektsionnyy endokardit [Infective endocarditis]. Zdorov’ia Ukrainy. 2009;3.1:50-2. (in Russian).
Corredoira J, Pilar A, Coira A. Association between Streptococcus infantarius (Formerly S. bovis II/1) bacteremia and noncolonic cancer. J Clin Microbiol. 2008;46(4):1570.
Murdoch D, Corey G, Hoen B. Clinical presentation, etiology, and outcome of infective endocarditis in the 21st century: the International Collaboration on Endocarditis-Prospective Cohort Study. Arch Intern Med. 2009;169:463-73.
Guidelines on the prevention, diagnosis, and treatment of infective endocarditis (new version 2009). The Task Force on the Prevention, Diagnosis, and Treatment of Infective Endocarditis of the European Society of Cardiology. Eur Heart J. 2009;30(19):2369-2413.
Li J, Sexton D, Mick N. Proposed modifications to the Duke criteria for the diagnosis of infective endocarditis. Clin Infect Dis. 2000;30:633-8.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2013 T. V. Chendei
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).