Особливості набуття знань, практичних навичок і вмінь у процесі викладання судової медицини студентам стоматологічного факультету зі спеціальності “Стоматологія”
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XVII.1.65.2013.48Ключові слова:
навчальний процес, судова медицина, стоматологіяАнотація
У статті розкрито особливості набуття теоретичних знань, практичних навичок і вмінь у процесі викладання судової медицини (стоматології) студентам стоматологічного факультету зі спеціальності “Стоматологія”. Показано роль наочності, спеціалізації та безпосередньої участі студентів в експертних дослідженнях у процесі відпрацювання практичних навичок і вмінь майбутніми лікарями-стоматологами.
Посилання
Mykhailychenko BV. Sudova stomatolohiia [Judicial dentistry]. Kiev: MP “Lesia”; 2005. 356 р. (in Ukrainian).
Kulyk OF, Bachyns'kyi VT, Savka IH, Vanchuliak OYa. Osoblyvosti sudovo-medychnoho doslidzhennia trupa pry okremykh vydakh smerti [Features of forensic medical examination of a corpse with certain types of death]. Chernivtsi: BDMU; 2010. 220 р. (in Ukrainian).
Bachyns'kyi VT, Kulyk OF, Savka IH, Vanchuliak OIa. Pervynnyi ohliad trupa na mistsi vyiavlennia [Initial inspection of the corpse at the spot of detection]. Chernivtsi: BDMU; 2010. 212 р. (in Ukrainian).
Sudova medytsyna (stomatolohiia) [Trial medicine (dentistry)]. Kiev: TsMK z VMO MOZ Ukrainy; 2012. 30 р. (in Ukrainian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2013 V. T. Bachyns′kyi, I. H. Savka, I. L. Bezhenar
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).