Особливості змін складу крові щурів за умов адаптації до фізичного навантаження плаванням
DOI:
https://doi.org/10.24061/214691Ключові слова:
система крові, фізичне навантаження плаванням, адаптаціяАнотація
Проводили дослідження складу крові щурів за умов адаптації до фізичного навантаження плаванням. Зареєстрований характер адаптивних змін вкладається в рамки лімфоцитарної фази та розвивається за типом підвищеної активації.Посилання
Garkavi LKh, Kvakina EB, Ukolova TS, Shikhlyarova AI. Antistressornye reaktsii i aktivatsionnaya terapiya [Antistress reactions and activation therapy]. Ekaterinburg: RIA “Filantrop”; 2002. 196 р. (in Russian).
Garkavi LKh. Aktivatsionnaya terapiya. Antistressornye reaktsii aktivatsii i trenirovki i ikh ispol'zovanie dlya ozdorovleniya, profilaktiki i lecheniya [Activation therapy. Anti-stress reactions of activation and training and their use for recovery, prevention and treatment]. Rostov-on-Don: Izdatel'stvo Rostovskogo universiteta; 2006. 256 р. (in Russian).
Makarova GA. Sportivnaya meditsina [Sports Medicine]. Moscow: Sovetskiy sport; 2003. 480 р. (in Russian).
Meerson FZ, Pshennikova MG. Adaptatsiya k stressornym situatsiyam i fizicheskim nagruzkam [Adaptation to stress situations and physical stress]. Moscow: Meditsina; 1988. 253 р. (in Russian).
Meerson FZ, Ustinova EЕ, Chinin AS. Effect of preliminary adaptation to moderate and intensive physical loads on cardiac electrical stability and contractile function in experimental myocardial infarct. Kardiologiia. 1987;27(4):78-82.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 L. V. Panina
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).