Зварювальні технології в хірургії пухлин щитоподібної залози
DOI:
https://doi.org/10.24061/215656Ключові слова:
рак щитоподібної залози, оперативне лікування, електрохірургіяАнотація
Рак щитоподібної залози становить у середньому 1-1,5 % від усіх злоякісних новоутворень і не є частою локалізацією злоякісних пухлин. Проте останніми роками відзначається тенденція до збільшення частоти цього захворювання, особливо в зонах мультифакторного забруднення довкілля, такого характерного для Донбаського регіону. Провідним методом лікування раку щитоподібної залози, безумовно, є хірургічний. Радикалізм операції безпосередньо залежить від дотримання правил оперативного лікування онкологічних хворих, тобто дотримання принципів абластики і антибластики. Одним із вже поза сумнівом визнаних досягнень у цій галузі є використання високочастотної електрохірургії.Посилання
Kalinin AP, Maystrenko NA, Vetsheva PS. Khirurgicheskaya endokrinologiya [Surgical Endocrinology]. St. Petersburg: Piter; 2004. 960 р. (in Russian).
Paton BE. Elektricheskaya svarka myagkikh tkaney v khirurgii [Electric welding of soft tissues in surgery]. Avtomat svarka. 2004;9:7-11. (in Russian).
Paches AI. Opukholi golovy i shei [Tumors of the head and neck]. Moscow: Meditsina; 2000. 479 р. (in Russian).
Shlyumberzhe M, Pachini F. Opukholi shchitovidnoy zhelezy [Thyroid tumors]. Paris: Nucleon; 1999. 345 р. (in Russian).
Gimm O. Thyroid cancer. Cancer Lett. 2001;163(2):143-56.
Cao XX, Gao LX, Wu X. Clinicopathologic analysis of 487 thyroid tumors. Chung Hua Chung Liu Tsa Chih. 1987;9(5):362-4.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 A. A. Chistyakov, A. G. Gonchar, Y. V. Ostapenko, D. P. Temnichenko, O. N. Dyachkov, G. N. Polzikov
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).