Визначення ресурсів при плануванні заходів щодо укріплення здоров’я населення
DOI:
https://doi.org/10.24061/217979Ключові слова:
здоров’я населення, планування ресурсів охорони здоров’яАнотація
У статті наведені приклади визначення на основі нових інформаційних технологій ресурсів на плановані оздоровчі програми з урахуванням віку населення і року дії програми.Посилання
Tarallo VL, Gorskiy PV, Timofeev YuA. Sertifikat-litsenziya Mezhdunarodnoy registratsionnoy palaty informatsionno-intellektual'noy novizny MAI SES OON [Certificate-license of the International Registration Chamber of Information and Intellectual Novelty of MAI UN SES]. Moscow; 1998 June 4. (in Russian).
Tarallo VL, Gorskiy PV, Gritsyuk MI, Biduchak AS. Zdorov'e dlya vsekh: populyatsionnaya diagnostika, prognoz, strategiya deystviy i kontrol' ikh effektivnosti [Health for all: population-based diagnostics, prognosis, action strategies and monitoring their effectiveness]. Chernivtsi: BGMU; 2012. 650 р. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2020 V. L. Tarallo, P. V. Gors’kyi, A. S. Biduchak
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).