Вплив похідного 7-β-гідрокси-γ-(моно-і дихлорофенокси) пропілксантину - гідроксипропілксантину на функцію нирок
DOI:
https://doi.org/10.24061/223118Ключові слова:
гідропропілксантин, функція нирокАнотація
Наведено дані про вплив гідропропілксантину на функцію нирок при експериментальних «вітамінній» та «твіновій» моделях гіперліпідемії у щурів.Посилання
Berkhin EB. Metody izucheniya deystviya novikh khimicheskikh soedineniy na funktsiyu pochek [Methods for studying the effects of new chemical compounds on kidney function]. Khimiko-farmatsevticheskiy zhurnal. 1977;11(5):3-11. (in Russian).
Vasilenko YuK. Sravnitel'nye issledovaniya gipolipidemicheskikh svoystv triterpenoidov [Comparative studies of the lipid-lowering properties of triterpenoids]. Khimiko-farmatsevticheskiy zhurnal. 1980;8:50-3. (in Russian).
Yousufzai SYK, Siddigi M. 3-Hydroxy-3-Metylglutarik acid and Expermental Atherosclerosis in Rаts. Experietia. 1976;32(8):1033-4.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2021 I. M. Bilai, A. O. Ostapenko, M. I. Romanenko
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).