Гістохімічні особливості окиснювальної модифікації білків у клітинах ниркового клубочка при гострому післяінфекційному гломерулонефриті
DOI:
https://doi.org/10.24061/223414Ключові слова:
окиснювальна модифікація білків, ниркові клубочки, гострий післяінфекційний гломерулонефритАнотація
Автори наводять результати власних гістохімічних досліджень окиснювальної модифікації білків у різних клітинах ниркового клубочка при гострому післяінфекційному гломерулонефриті.Посилання
Mats'ona I, Hryhor'eva N, Davydenko I, Velyka A. Okysnomodyfikovani bilky za histokhimichnymy danymy u nyrkakh schuriv pry intoksykatsii tetrakhlormetanom i dii melatoninu ta nastoianky ekhinatsei purpurovoi [Oxidomodified proteins according to histochemical data in rat kidneys during tetrachloromethane intoxication and melatonin and purple echinacea tincture]. Visnyk L'vivs'koho universytetu. Seriia «Biolohichna». 2010;54:69-74. (in Ukrainian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2021 I. S. Davydenko, O. M. Davydenko
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).