Пошук перспективних тетрагідропіримідинів з антимікробними властивостями
DOI:
https://doi.org/10.24061/223426Ключові слова:
тетрагідропіримідин, антимікробна активність, скринінгАнотація
Для дослідження на антимікробну активність пропонується ряд новосинтезованих сполук, похідних тетрагідропіримідину. Показано, що деякі зі сполук є перспективними у зв’язку з проявом активності стосовно S. aureus.Посилання
Opredelenie chuvstvitel'nosti mikroorganizmov k antibakterial'nym preparatam [Determination of the sensitivity of microorganisms to antibacterial drugs]. Metodicheskie ukazaniya MUK 4.2.1890-04 Utverzhdeny i vvedeny v deystvie glavnym gosudarstvennym sanitarnym vrachom Rossiyskoy Federatsii G.G. Onishchenko 2004 Mat. 04.
Sharma Р, Rane N, Gurram VK. Synthesis and QSAR studies of pyrimido[4,5-d] pyrimidine-2,5-dione derivatives as potential antimicrobial agents. Bioorg Med Chem Lett. 2004;14(16):4185-90.
Lipinski CA, Lombardo F, Dominy BW, Feeney PJ. Experimental and computational approaches to estimate solubility and permeability in drug discovery and development settings. Auv Drug Del Rev. 2001;46(1-3):3-26.
Spectral Database for Organic Compounds SDBS [Online]. URL: http;//riodb01.ibase.aist.go.jp/ sdbs/cgi-bin/direct_frame_top.cgi.
Castillo AM, Patiny L, Wist J. Fast and accurate algorithm for the simulation of NMR spectra of large spin systems. J of Magnetic Resonance. 2011;209(2):123-30.
Li JJ, Johnson DS, Sliskovic DR. Contemporary drug synthesis. John Wiley & Sons; 2004. 238 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2021 A. V. Dubischev, A. A. Osipova, A. O. Osipov
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).