Зміна структури нирок при експериментальному атеросклерозі і його генній корекції
DOI:
https://doi.org/10.24061/223830Ключові слова:
атеросклероз, нирка, нефрон, генна корекціяАнотація
У статті розглядаються зміни гістологічної структури нирок щурів при експериментальному атеросклерозі і його генній корекції.Посилання
Kordium VA. Henoterapiia aterosklerozu [Gene therapy of atherosclerosis]. Teoreticheskaya meditsina. 2004;10:288-300. (in Ukrainian).
Lutay MI. Ateroskleroz: sovremennyy vzglyad na patogenez [Atherosclerosis: a modern view of pathogenesis]. Ukrains'kyi kardiolohichnyi zhurnal. 2004;1:22-34. (in Russian).
Athanasopulos T, Owen JS, Hassali DG, Dunckley MG, Drew J, Goodman J, et al. Athanasopulos Т. Intramuscular injection of a plasmid vector expressing human apolipoprotein E limits progressioii of xatithoma and aortic atheroma in apoE-deficient mice. Human Molecular Genetics. 2000;9(17):2545-51.
Harris JD, Evans V, Owen JS. ApoE gene therapy to ti'eat hyperlipide-mia and atherosclerosis. Current Opinion in Molecular Therapeutics. 2006;8(4):275-87.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2021 O. A. Romashkina, R. P. Piskun
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).