Досвід використання специфічної імунотерапії при бронхіальній астмі у дітей
Ключові слова:
бронхіальна астма; специфічна імунотерапія; дітиАнотація
У статті наведені дані щодо значущості та ефективності специфічної імунотерапії при бронхіальній астмі в дітей, які базуються на показниках роботи дитячої алергологічної служби Донецької області. Також вказано на недостатню забезпеченість дитячих лікарень алергологами та алергологів – вакцинами.
Посилання
Balabolkin II. Spetsificheskaya immunoterapiya detey s bronkhial'noy astmoy [Specific immunotherapy of children with bronchial asthma]. Pediatriya. 1997;6:68-71. (in Russian).
Global Strategy for Asthma Management and Prevention (updated 2009). NHLBI/WHO Workshop Report; 2009. 92 p.
Castro-Rodriguez JA, Rodrigo GJ. The role of inhaled corticosteroids and montelukast in children with mildmoderate asthma: results of a systematic review with meta-analysis. Arch Dis Child. 2010;95:365-70.
Rachelefsky G. Inhaled corticosteroids and asthma control in children: assessing impairment and risk. Pediatrics. 2009;123:353-66.
Almqvist C, Worm M, Leynaert B. Impact of gender on asthma in childhood and adolescence: a GALEN review. Allergy. 2008;63:47-57.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2021 Є. Прохоров, І. Островський, Т. Ерліхман, О. Толстікова, О. Бєльська, Т. Лєнарт
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).