Підготовка лікаря – отоларинголога в клінічній ординатурі в сучасних умовах
Ключові слова:
отоларингологія; клінічна ординатураАнотація
У роботі відображені особливості підготовки лікаря-отоларинголога в клінічній ординатурі в сучасних умовах. Відображена необхідність системної корективи в підготовці та підвищенні кваліфікації клінічних ординаторів у структурі безперервного професійного розвитку лікаря-отоларинголога.
Посилання
Lazoryshynets' VV, Banchuk MV, Volosovets' OP. Vyscha medychna i farmatsevtychna osvita Ukrainy na suchasnomu etapi [Higher medical and pharmaceutical education of Ukraine at the present stage]. Materials III All-Ukrainian. pharmacist. Conf. "PHARMACY-2008 Autumn". Ministry of Health of Ukraine. 2008. 10 p. (in Ukrainian).
Moskalenko VF. Uchast' u rozbudovi vyschoi medychnoi osvity Ukrainy [Participation in the development of higher medical education in Ukraine]. Materials VIII intern. exhibitions of educational institutions "Modern education in Ukraine". 2005. 21-35 p. (in Ukrainian).
Popkov VA, Korzhuev AV. Didaktika vysshey shkoly [Higher Education Didactics]. Moscow; 2010. 136 p. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2021 В. Березнюк, А. Ковтуненко, А. Чернокур, А. Зайцев, О. Плаксивий, К. Яковець
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).