Стан мікробіоцинозу піхви у жінок із хронічним аднекситом
Ключові слова:
мікробіоциноз; аднексит; умовно-патогенна та патогенна флора; лейкоцитарна реакціяАнотація
У статті наведено дані щодо стану мікробіоцинозу піхви у жінок із хронічним аднекситом в анамнезі. Встановлено, що навіть за відсутності скарг, спостерігається ряд змін у мікроцинозі піхви, який проявляється наявністю умовно-патогенної та патогенної флори, що в більшості випадків супроводжується лейкоцитарною реакцією.
Посилання
Kylymchuk V. Urohenital'nyi khlamidioz u zhinok: suchasni pidkhody do diahnostyky ta likuvannia [Urogenital chlamydiosis in women: current approaches to diagnosis and treatment]. Zdorov’ia Ukrainy. 2010;3:67. (in Ukrainian).
Likhachov VK. Praktychna hinekolohiia: kerivnytstvo dlia likariv [Practical gynecology: a guide for doctors]. Moscow: OOO «Medychne informatsiine ahenstvo»; 2007. 664 p. (in Ukrainian).
Abramchenko VV, Kostyuchek FD, Khadzhieva ED. Gnoyno-septicheskaya infektsiya v akusherstve i ginekologii [Purulent-septic infection in obstetrics and gynecology]. St. Petersburg: SpetsLit; 2005. 459 p. (in Russian).
Kulakov VI. Akusherstvo i ginekologiya [Obstetrics and gynecology]. Moscow: GEOTAR-Media; 2005. 512 p. (in Russian).
Smetnik VP, Tumilovich LG. Neoperativnaya ginekologiya [Non-operative gynecology]. Moscow: OOO «Meditsinskoe informatsionnoe agenstvo»; 2005. 632 p. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2021 А. Семеняк, О. Бакун
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).