Хіміотерапія раку легень пеметрекседом
Ключові слова:
рак легень; пеметрекседАнотація
Представлені результати лікування місцево поширеного раку легенів Т3б-Т4 пеметрекседом (алімтою) у 10 хворих. Повної ремісії не досягнено в жодному випадку, часткові ремісії – у 5 осіб. Ускладнень хіміотерапії не було.
Посилання
Trapeznikov NN, Aksel' EM. Zabolevaemost' zlokachestvennymi novoobrazovaniyami i smertnost' ot nikh naseleniya stran SNG [The incidence and mortality of malignant neoplasms from the population of the CIS countries]. Moscow; 2000. 112 p. (in Russian).
Akimova LA, Shteіngard IuN. Effect of antibacterial therapy on absorption of food in chronic bronchitis. Klin Med. (Mosk). 1991;69(5):66-8.
Albain KS, Crowley JJ, LeBlanc M, Livingston RB. Survival determinants in extensive stage nonsmall cell lung cancer. The Southwest Oncology Group experience. J Clin Oncol. 1991;9(9):1618-26.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2021 Р. Сенютович, Е. Олійник
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).