Вплив незбалансованого харчування на стан здоров'я лабораторних щурів в експерименті
Ключові слова:
лабораторні щури; незбалансоване харчування; здоров’яАнотація
У роботі наведені експериментальні дані спостереження за лабораторними щурами лінії Wistar на тлі годування їх незбалансованою їжею. Відмічено патологічну втрату маси тіла, затримку росту і зниження фізіологічних процесів в організмі.
Посилання
Tutel'yana VA, editor. Geneticheski – modifitsirovannye istochniki pishchi: otsenka bezopasnosti i kontrol' [Genetically modified food sources: safety assessment and control]. Moscow; 2007. 548 p. (in Russian).
Nechaev AP, Vitol IS. Bezopasnost' produktov pitaniya [Food safety]. Moscow: Izdatel'skiy kompleks MGUPP; 1999. 87 p. (in Russian).
OECD (Organisation for Economic cooperation and Development). Draft guidance document on reproductive toxicity testing and assessment. Paris: OECD; 2004. 68 p.
WHO/FAO. Report of a Joint WHO/FAO Expert Consultation on food derived from biotechnology: Safety assessment of foods derived from genetically modified microorganisms. WHO/ FAO; 2001. 27 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2021 Л. Левченко, Т. Заведея, К. Левченко, О. Воробйова, Т. Пилипак, С. Галушко, А. Островський, І. Марченко
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).