Діагностичні моделі щелеп, як наочний матеріал у навчальному процесі на кафедрі терапевтичної та ортопедичної стоматології
Ключові слова:
діагностична модель щелепи; навчальний процес; ефективність навчання; контроль навчання; практичні навичкиАнотація
У статті представлено досвід застосування в навчальному процесі кафедри терапевтичної та ортопедичної стоматології діагностичних моделей. Підкреслена значущість їх використання на практичних і семінарських заняттях для підвищення ефективності розуміння та засвоєння навчального матеріалу студентами 2, 3, 4, 5-го курсів з дисципліни «Ортопедична стоматологія», а також здійснення відповідного контролю та оцінки виконання практичних навичок як на практичних заняттях, так і під час складання іспитів.
Посилання
Klemin VA. Diagnosticheskaya model' chelyusti [Diagnostic model of the jaw]. Moscow; 2006. 256 p. (in Russian).
Morgan DH. Diseases of the temporomandibular apparatus: A multidisciplinary approach. St. Louis; 1982. 111 p.
Motorkina TV, Dmitrienko SV, Mikhal'chenko DV, Krayushkin AI. Klinicheskie klassifikatsii, primenyaemye v ortopedicheskoy stomatologii [Clinical classifications used in orthopedic dentistry]. Volgograd; 2005. 64 p. (in Russian).
Naumovich SA, editor. Ortopedicheskaya stomatologiya. Lechenie nes"emnymi protezami [Orthopedic dentistry. Fixed prosthesis treatment]. Minsk: BGMU; 2009. 139 p. (in Russian).
Trezubov VN, Mishnev LM, Zhulev EN. Ortopedicheskaya stomatologiya: Prikladnoe materialovedenie [Orthopedic Dentistry: Applied Materials Science]. Moscow: MEDpress-inform; 2008. 384 p. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2021 О. Бєліков, В. Гавалешко
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).