Біологічні та соціальні особливості розвитку дітей із шлунково-кишковими кровотечами при виразковій хворобі
DOI:
https://doi.org/10.24061/2413-0737.XIX.2.74.2015.108Ключові слова:
діти, шлунково-кишкова кровотеча, виразкова хвороба, біологічний та соціальний анамнезиАнотація
У статті представлено аналіз основних компонентів соціального та біологічного анамнезів дітей, хворих на ускладнену шлунково-кишковою кровотечею та неускладнену виразкову хворобу. Встановлено, що в пацієнтів із шлунково-кишковою кровотечею вірогідно частіше відмічається наявність несприятливих соціально-біологічних факторів.
Посилання
Volkov AI. Khronicheskie gastroduodenity i yazvennaya bolezn' u detey [Chronic gastroduodenitis and peptic ulcer disease in children]. Det. gastroenterol. Kazan; 2012. 15-36 p.
Zhirnov VA, Balashova EA. Znachenie osobennostey akusherskogo, semeynogo anamneza i anamneza zhizni v razvitii bronkhial'noy astmy u detey [The significance of the features of the kusher, family history and anamnesis of life in the development of bronchial asthma in children]. Sovrem. issledov. sots. problem. 2012;10:46-51. (in Russian).
Krylov NN. Krovotecheniya ikh verkhnikh otdelov pishchevaritel'nogo trakta: prichiny, faktory riska, diagnostika, lechenie [Bleeding of their upper digestive tract: causes, risk factors, diagnosis, treatment]. Ros. zh. gastroenterol., gepatol., koloproktol. 2001;2:76-86. (in Russian).
Reztsova EYu, Chernykh AM. Analiz genealogicheskogo, akushersko-biologicheskogo i sotsial'nogo anamnezov doshkol'nikov s rechevymi narusheniyami [Analysis of genealogical, obstetric-biological and social anamnesis of preschool children with speech disorders]. Nov. issledovaniya. 2010;1(22):55-62. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 S. O. Sokolnyk
Ця робота ліцензованаІз Зазначенням Авторства 3.0 Міжнародна.
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).